MWC Core 2.0.0 - en to pl translation catalogue (772 entries)

en: Cost of goods
pl: Koszt towarów

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag for the plugin link, %2$s - </a> tag
en: Track profit and cost of goods for your store. Generate profit reports by date, product, category, and more. This feature replaces the %1$sCost of Goods%2$s plugin.
pl: Śledź zyski i koszty towarów dla swojego sklepu. Generuj raporty zysków według daty, produktu, kategorii i nie tylko. Ta funkcja zastępuje wtyczkę %1$sCost of Goods%2$s.

en: Ecommerce emails
pl: Wiadomości e-mail handlu elektronicznego

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag for the plugin link, %2$s - </a> tag
en: Customize your emails to reflect your brand and increase customer loyalty. This feature replaces the %1$sWooCommerce Email Customizer%2$s plugin.
pl: Dostosuj wiadomości e-mail, aby odzwierciedlały Twoją markę i zwiększały lojalność klientów. Ta funkcja zastępuje wtyczkę %1$sWooCommerce Email Customizer%2$s.

en: Google analytics
pl: Google Analytics

note: translators: Placeholders: %1$s and %3$s - <a> tag for the plugin link, %2$s and %4$s - </a> tag
en: Track advanced eCommerce events and more with Google Analytics. This feature replaces the %1$sGoogle Analytics%2$s and %3$sGoogle Analytics Pro%4$s plugins.
pl: Śledź zaawansowane zdarzenia handlu elektronicznego i nie tylko z usługą Google Analytics. Ta funkcja zastępuje wtyczki %1$sGoogle Analytics%2$s i %3$sGoogle Analytics Pro%4$s.

en: Sequential order numbers
pl: Sekwencyjne numery zamówień

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag for the plugin link, %2$s - </a> tag
en: Format order numbers, change your starting number, and differentiate free orders. This feature replaces the %1$sSequential Order Numbers Pro%2$s plugin.
pl: Formatuj numery zamówień, zmieniaj numer początkowy i rozróżniaj bezpłatne zamówienia. Ta funkcja zastępuje wtyczkę %1$sSequential Order Numbers Pro%2$s.

en: Shipment tracking
pl: Śledzenie przesyłki

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag for the plugin link, %2$s - </a> tag
en: Share shipment tracking information with your customers. Open one of your Processing orders to get started. This feature replaces the %1$sShipment Tracking%2$s plugin.
pl: Udostępniaj klientom informacje o śledzeniu przesyłek. Otwórz jedno z przetwarzanych zamówień, aby rozpocząć. Ta funkcja zastępuje wtyczkę %1$sShipment Tracking%2$s.

en: Discount links
pl: Odnośniki do zniżek

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag for the plugin link, %2$s - </a> tag
en: Share discount links with your customers and add coupons from ads, email campaigns, or social links. Create or edit a coupon to get started. This feature replaces the %1$sURL Coupons%2$s plugin.
pl: Udostępniaj odnośniki do zniżek swoim klientom i dodawaj kupony z reklam, kampanii e-mail lub odnośników społecznościowych. Aby rozpocząć, utwórz lub edytuj kupon. Ta funkcja zastępuje wtyczkę %1$sURL Coupons%2$s.

en: Gift certificates
pl: Certyfikaty podarunkowe

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag for the plugin link, %2$s - </a> tag
en: Create custom gift certificates that your customers can purchase and send to their friends and family. This feature replaces the %1$sPDF Product Vouchers%2$s plugin.
pl: Utwórz niestandardowe certyfikaty podarunkowe, które Twoi klienci mogą kupować i wysyłać znajomym i rodzinie. Ta funkcja zastępuje wtyczkę %1$sPDF Product Vouchers%2$s.

en: Abandoned checkout reminders
pl: Przypomnienia o porzuconej realizacji transakcji

en: Automatically track cart activity and send an email reminder to recover lost revenue.
pl: Automatycznie śledź aktywność koszyka i wysyłaj przypomnienia e-mail, aby odzyskać utracone przychody.

en: Accept credit card payments using Stripe.
pl: Akceptuj płatności kartą kredytową przy użyciu Stripe.

en: Marketplaces
pl: Rynki

en: Sell to millions of customers from one place. Offer your products everywhere, from Amazon to Instagram, all from your own online store.
pl: Sprzedawaj milionom klientów z jednego miejsca. Oferuj swoje produkty wszędzie, od Amazonu po Instagram, a wszystko to z własnego sklepu internetowego.

en: Take administration of order fulfillment to the next level! View latest shipping rates from your favorite providers, print labels in one click, and automate shipment tracking and customer email notifications.
pl: Przenieś zarządzanie realizacją zamówień na wyższy poziom! Wyświetlaj najnowsze stawki wysyłki na żywo od ulubionych dostawców, drukuj etykiety jednym kliknięciem i zautomatyzuj śledzenie przesyłek oraz powiadomienia e-mail dla klientów.

en: The reseller private label ID (1 means GoDaddy, so not a reseller).
pl: Identyfikator własnej etykiety odsprzedawcy (1 oznacza GoDaddy, a więc nie odsprzedawcę).

en: Whether the account can manually switch between extension versions.
pl: Czy konto może ręcznie przełączać się między wersjami rozszerzeń.

en: Whether or not the site is sold by a reseller.
pl: Czy witryna jest sprzedawana przez odsprzedawcę.

en: The product plan the given account or site has purchased
pl: Plan produktu zakupiony przez dane konto lub witrynę

en: The hosting platform the given account or site is running on
pl: Platforma hostingowa, na której działa dane konto lub witryna

en: The ID of the customer
pl: Identyfikator klienta

en: The ID of the Federation Partner
pl: Identyfikator partnera federacji

en: A list of businesses.
pl: Lista firm.

en: The unique identifier for the business.
pl: Unikatowy identyfikator firmy.

en: The legal name of the business.
pl: Nazwa prawna firmy.

en: A list of stores associated with the business.
pl: Lista sklepów powiązanych z firmą.

en: The display name of the store.
pl: Nazwa wyświetlana sklepu.

en: The unique identifier for the store.
pl: Unikatowy identyfikator sklepu.

en: The access token string as issued by the authorization server.
pl: Ciąg tokena dostępu wydany przez serwer autoryzacji.

en: Number of seconds to expiration of the access token.
pl: Liczba sekund do wygaśnięcia tokena dostępu.

en: The scope the token granted.
pl: Zakres przyznany przez token.

en: Access Token ID.
pl: Identyfikator tokena dostępu.

en: The type of token this is.
pl: Typ tokena.

en: The care agent account on this site has been misconfigured. Please log in again to fix this issue.
pl: Konto pracownika pomocy w tej witryny zostało błędnie skonfigurowane. Zaloguj się ponownie, aby rozwiązać ten problem.

en: Something went wrong when creating the user account.
pl: Wystąpił problem podczas tworzenia konta użytkownika.

note: translators: Placeholder: %s account username
en: User %s could not be logged in.
pl: Użytkownik %s nie może zostać zalogowany.

en: You cannot delete the main administrator account.
pl: Nie możesz usunąć konta głównego administratora.

en: Delete
pl: Usuń

en: Other
pl: Inne

en: Automatically track cart activity and recover lost revenue with a dedicated email campaign.
pl: Automatycznie śledź aktywność koszyka i odzyskaj utracone przychody dzięki dedykowanej kampanii e-mail.

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: Unable to retrieve the email sender data.
pl: Nie można pobrać danych nadawcy wiadomości e-mail.

en: Did you forget something?
pl: Chyba o czymś zapomniałeś(-aś)?

en: Content
pl: Treść

en: Hey there! You left your shopping cart without completing your purchase just a bit ago. It's not too late to complete your purchase! All of the products are still waiting for you.
pl: Witaj! Przed chwilą opuściłeś(-aś) koszyk bez sfinalizowania zakupu. Jeszcze nie jest za późno, aby dokończyć zakup! Wszystkie produkty wciąż czekają na Ciebie.

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Complete your purchase
pl: Dokończ zakup

en: Trouble checking out? We're here to help. Please reply to this email if you have any questions or need our assistance.
pl: Masz problemy z finalizacją transakcji? Jesteśmy tu, aby pomóc. Odpowiedz na tę wiadomość e-mail, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz naszej pomocy.

en: Cart Recovery
pl: Przywracanie koszyka

en: Send a reminder email to customers that left products in their cart but didn't complete the checkout.
pl: Wyślij przypomnienie e-mail do klientów, którzy pozostawili produkty w koszyku, ale nie sfinalizowali transakcji.

en: Hey {{customer_first_name}}, did you forget something?
pl: Hej {{customer_first_name}}, chyba coś Ci umknęło.

en: Hey {{customer_first_name}}!
pl: Witaj {{customer_first_name}}!

en: Your shopping cart has been reserved and is still waiting for you! In your cart, you left the following products:
pl: Twój koszyk został zarezerwowany i czeka na Ciebie! W koszyku pozostały następujące produkty:

en: It's not too late to complete this purchase -- these products are still waiting for you!
pl: Jeszcze nie jest za późno, aby dokonać tego zakupu – te produkty wciąż na Ciebie czekają!

en: Your shopping cart was reserved a few days ago and it will expire soon. In your cart, you left the following products:
pl: Twój koszyk został zarezerwowany kilka dni temu i wkrótce wygaśnie. W koszyku pozostały następujące produkty:

en: Ready to complete this purchase before your cart expires? Click the above button to purchase these items.
pl: Chcesz sfinalizować zakup przed wygaśnięciem koszyka? Kliknij powyższy przycisk, aby kupić te produkty.

en: Your email and cart will be saved so we can send you an email reminder about this order.
pl: Twój adres e-mail i koszyk zostaną zapisane, abyśmy mogli wysłać Ci wiadomość e-mail z przypomnieniem o tym zamówieniu.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
pl: Podjęto próbę edycji elementu, który nie istnieje. Być może został usunięty.

en: Product not found.
pl: Nie znaleziono produktu.

en: Product categories must be deleted in Commerce Home
pl: Kategorie produktów muszą zostać usunięte w Centrum handlowym

en: Delete product category
pl: Usuń kategorię produktów

note: translators: External link icon
en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: The "Any" attribute cannot be used for variable products synced with your GoDaddy Commerce product catalog. Please specify the attribute value for each variation, then save your changes.
pl: Atrybut „Dowolny” nie może być używany dla zmiennych produktów zsynchronizowanych z katalogiem produktów GoDaddy Commerce. Określ wartość atrybutu dla każdego wariantu, a następnie zapisz zmiany.

note: translators: %1$s opening anchor tag; %2$s closing anchor tag
en: Required for storing Product data in Commerce Home. Stock management can be enabled or disabled per product. Learn more about %1$sproduct inventory settings%2$s.
pl: Wymagane do przechowywania danych produktu na stronie głównej handlu. Zarządzanie zapasami może być włączone lub wyłączone dla każdego produktu. Dowiedz się więcej o %1$sustawieniach zapasów produktów%2$s.

en: Inventory amounts displayed on the frontend reflect total available for purchase and exclude reserved stock.
pl: Wielkości zapasów wyświetlane w interfejsie użytkownika odzwierciedlają łączne ilości dostępne do zakupu i nie obejmują zapasów zarezerwowanych.

note: translators: Placeholders: %1$s - a product name, %2$s - a product SKU, %3$s - an API error message
en: An error occurred while reserving stock for %1$s (%2$s). %3$s
pl: Wystąpił błąd podczas rezerwowania zapasów produktu %1$s (%2$s). %3$s

en: Available Pickup Locations
pl: Dostępne lokalizacje odbioru

en: Select the location(s) that should be available for local pickup.
pl: Wybierz lokalizacje, które powinny być dostępne dla odbioru lokalnego.

en: Pickup location
pl: Lokalizacja odbioru

en: No pickup locations available
pl: Brak dostępnych lokalizacji odbioru

en: Please choose another shipping method, or contact the store for a pickup location.
pl: Wybierz inną metodę wysyłki lub skontaktuj się ze sklepem w celu ustalenia lokalizacji odbioru.

en: Pickup Location Information
pl: Informacje o lokalizacji odbioru

en: Missing or invalid store ID
pl: Brakujący lub nieprawidłowy identyfikator sklepu

en: This token is expired
pl: Ten token wygasł

en: Cannot generate a preview for an email notification that is not editable.
pl: Nie można wygenerować podglądu powiadomienia e-mail, którego nie można edytować.

en: The settings parameter is required.
pl: Wymagany jest parametr ustawień.

en: Cannot send a test email for an email notification that is not editable.
pl: Nie można wysłać testowej wiadomości e-mail dla powiadomienia e-mail, którego nie można edytować.

en: The site has email template overrides and hasn't enabled the Email Notifications feature.
pl: Witryna ma zastąpione szablony wiadomości e-mail i nie włączyła funkcji Powiadomienia e-mail.

en: Unique email notification ID.
pl: Unikatowy identyfikator powiadomienia e-mail.

en: Unique email notification name (matches the ID).
pl: Unikatowa nazwa powiadomienia e-mail (pasująca do identyfikatora).

en: Email notification label.
pl: Etykieta powiadomienia e-mail.

en: Email notification description.
pl: Opis powiadomienia e-mail.

en: ID of the template used by this email notification.
pl: Identyfikator szablonu używanego przez to powiadomienie e-mail.

en: A list of categories that the email notification belongs to.
pl: Lista kategorii, do których należy powiadomienie e-mail.

en: Email notification status
pl: Stan powiadomienia e-mail

en: Whether the email notification can only be sent manually.
pl: Czy powiadomienie e-mail może być wysyłane tylko ręcznie.

en: Whether the email notification will be sent to administrators.
pl: Czy powiadomienie e-mail zostanie wysłane do administratorów.

en: A list of placeholders that are available for the email notification.
pl: Lista elementów zastępczych dostępnych dla powiadomienia e-mail.

en: URL for the WooCommerce email settings screen for the email notification
pl: Adres URL ekranu ustawień e-mail WooCommerce dla powiadomienia e-mail

en: Unique email notification category ID.
pl: Unikatowy identyfikator kategorii powiadomień e-mail.

en: Email notification category name.
pl: Nazwa kategorii powiadomień e-mail.

en: A non-empty settings or subgroups parameter must be provided.
pl: Należy podać niepusty parametr ustawień lub podgrup.

en: Unique email template ID.
pl: Unikatowy identyfikator szablonu wiadomości e-mail.

en: Unique email template name (matches the ID).
pl: Unikatowa nazwa szablonu wiadomości e-mail (pasująca do identyfikatora).

en: Email template label.
pl: Etykieta szablonu wiadomości e-mail.

en: List of email content placeholders.
pl: Lista elementów zastępczych treści wiadomości e-mail

en: Email template preview.
pl: Podgląd szablonu wiadomości e-mail.

en: Unique email template setting name.
pl: Unikatowa nazwa ustawienia szablonu wiadomości e-mail.

en: Email template setting label.
pl: Etykieta ustawienia szablonu wiadomości e-mail.

en: Email template settings subgroups.
pl: Podgrupy ustawień szablonu wiadomości e-mail.

en: Root settings for an email template.
pl: Główne ustawienia szablonu wiadomości e-mail.

en: This email address belongs to another store. Please enter a different email address. If you already own this address, please reach out via %1$sGet Help%2$s.
pl: Ten adres e-mail należy do innego sklepu. Wprowadź inny adres e-mail. Jeśli jesteś właścicielem tego adresu, skontaktuj się z nami przy użyciu odnośnika %1$sUzyskaj pomoc%2$s.

en: Sender unique ID.
pl: Unikatowy identyfikator nadawcy.

en: Sender email address.
pl: Adres e-mail nadawcy.

en: The date and time when the sender was verified in our system.
pl: Data i godzina weryfikacji nadawcy w naszym systemie.

en: How the sender was verified.
pl: Sposób weryfikacji nadawcy.

en: Sender status.
pl: Stan nadawcy.

en: Unique email notification setting ID.
pl: Unikatowy identyfikator ustawienia powiadomienia e-mail.

en: Unique email notification setting name (matches the ID).
pl: Unikatowa nazwa ustawienia powiadomienia e-mail (pasująca do identyfikatora).

en: Email notification setting label.
pl: Etykieta ustawienia powiadomienia e-mail.

en: Email notification setting description.
pl: Opis ustawienia powiadomienia e-mail.

en: A list of available options for the email notification setting values.
pl: Lista dostępnych opcji dla wartości ustawień powiadomienia e-mail.

en: Email notification setting default value.
pl: Domyślna wartość ustawienia powiadomienia e-mail.

en: Email notification setting value.
pl: Wartość ustawienia powiadomienia e-mail.

en: Whether the email notification setting can have multiple values.
pl: Czy ustawienie powiadomienia e-mail może mieć wiele wartości.

en: Whether the email notification setting is required.
pl: Czy ustawienie powiadomienia e-mail jest wymagane.

en: Email notifications setting group, if applicable.
pl: Grupa ustawień powiadomień e-mail, jeśli dotyczy.

en: Email notifications setting control details.
pl: Szczegóły kontroli ustawień powiadomień e-mail.

en: Email notifications setting control type.
pl: Typ kontroli ustawień powiadomień e-mail.

en: A list of available options for the email notification setting control.
pl: Lista dostępnych opcji dla kontroli ustawień powiadomień e-mail.

en: Optional input placeholder for the email notification setting control.
pl: Opcjonalny element zastępczy dla kontroli ustawień powiadomień e-mail.

en: Could not match an email notification ID to a "%s" WooCommerce email ID.
pl: Nie można dopasować identyfikatora powiadomienia e-mail do identyfikatora e-mail WooCommerce „%s”.

en: Could not match a WooCommerce email ID to a "%s" email notification ID.
pl: Nie można dopasować identyfikatora e-mail WooCommerce „%s” do identyfikatora powiadomienia e-mail.

en: Could not find source WooCommerce email with ID "%s".
pl: Nie można było znaleźć źródłowej wiadomości e-mail WooCommerce z identyfikatorem „%s”.

en: No content template file found for the ID %s.
pl: Nie znaleziono pliku szablonu treści dla identyfikatora %s.

en: No email notification found with the ID %s.
pl: Nie znaleziono powiadomienia e-mail z identyfikatorem %s.

en: The class for %s must implement the EmailNotificationContract interface
pl: Klasa %s musi implementować interfejs EmailNotificationContract

en: The email notification with ID %s is not available on this site
pl: Powiadomienie e-mail z identyfikatorem %s nie jest dostępne w tej witrynie

en: No email notification template found with the ID %s.
pl: Nie znaleziono szablonu powiadomienia e-mail z identyfikatorem %s.

en: The class for %s must implement the EmailTemplateContract interface
pl: Klasa %s musi implementować interfejs EmailTemplateContract

en: No template file found with the ID %s.
pl: Nie znaleziono pliku szablonu z identyfikatorem %s.

en: Invalid template for the option name "%s": it should contain a {{setting_id}} placeholder.
pl: Nieprawidłowy szablon nazwy opcji „%s”: powinien zawierać element zastępczy {{setting_id}}.

en: No settings found with the ID %s.
pl: Nie znaleziono ustawień z identyfikatorem %s.

en: The class name for %s must implement ConfigurableContract
pl: Nazwa klasy %s musi implementować ConfigurableContract

en: No WooCommerce email found for "%s"
pl: Nie znaleziono adresu e-mail WooCommerce dla „%s”

en: Admin
pl: Administrator

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Customer
pl: Klient

en: Order
pl: Zamówienie

en: Email Notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Emails
pl: Wiadomości e-mail

en: New
pl: Nowy

en: Cancelled order
pl: Anulowano zamówienie

en: Sent to chosen recipient(s) when an order is marked cancelled (if it was previously processing or on-hold).
pl: Wysyłana do wybranych odbiorców, gdy zamówienie zostanie oznaczone jako anulowane (jeśli było wcześniej przetwarzane lub wstrzymane).

en: [{{site_title}}]: Order #{{order_number}} has been cancelled
pl: [{{site_title}}]: zamówienie nr {{order_number}} zostało anulowane

note: translators: %1$s: Order number, %2$s: Customer full name.
en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
pl: Powiadomienie informujące, że zamówienie nr %1$s należące do: %2$s zostało anulowane:

en: Completed order
pl: Zrealizowano zamówienie

en: Sent to customers when their order is marked completed and usually indicates that the order has been shipped.
pl: Wysyłany do klientów, gdy ich zamówienie zostanie oznaczone jako zrealizowane i zazwyczaj wskazuje, że zamówienie zostało wysłane.

en: We have finished processing your order.
pl: Zakończyliśmy przetwarzanie Twojego zamówienia.

en: Your {{site_title}} order is now complete
pl: Twoje zamówienie {{site_title}} jest gotowe

en: Customer invoice / order details
pl: Szczegóły faktury / zamówienia klienta

en: Emails containing order information and payment links sent manually.
pl: Wiadomości e-mail zawierające informacje o zamówieniu i odnośniki do płatności wysyłane ręcznie.

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link
en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
pl: Utworzono zamówienie dla Ciebie w %1$s. Faktura znajduje się poniżej, wraz z odnośnikiem do dokonania płatności, gdy będziesz gotowy(-a): %2$s

en: Pay for this order
pl: Zapłać za to zamówienie

note: translators: %s Order date
en: Here are the details of your order placed on %s:
pl: Oto szczegóły zamówienia złożonego w dniu %s:

en: Invoice for order #{{order_number}} on {{site_title}}
pl: Faktura za zamówienie nr {{order_number}} w {{site_title}}

en: Customer note
pl: Uwaga dla klienta

en: Sent to customer when you add a note to an order.
pl: Wysyłana do klienta, gdy dodasz uwagę do zamówienia.

en: The following note has been added to your order:
pl: Następująca uwaga została dodana do zamówienia:

en: As a reminder, here are your order details:
pl: Dla przypomnienia, oto szczegóły zamówienia:

en: Note added to your {{site_title}} order from {{order_date}}
pl: Uwaga dodana do Twojego zamówienia {{site_title}} z {{order_date}}

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Additional content
pl: Dodatkowa treść

[ctx: name of the default email notification template]
en: Default
pl: Domyślne

en: Container
pl: Kontener

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Email width
pl: Szerokość wiadomości e-mail

en: Default
pl: Domyślne

en: Full
pl: Pełna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header image
pl: Obrazek nagłówka

en: Text
pl: Tekst

en: Body
pl: Treść

en: Body background color
pl: Kolor tła treści

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Headings
pl: Nagłówki

en: H1 font size
pl: Rozmiar czcionki H1

en: H2 font size
pl: Rozmiar czcionki H2

en: H3 font size
pl: Rozmiar czcionki H3

en: Button
pl: Przycisk

en: Label color
pl: Kolor etykiety

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer text
pl: Tekst stopki

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Font family
pl: Rodzina czcionek

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Enabled
pl: Włączona

en: Preview text
pl: Tekst podglądu

note: translators: %1$s - opening a HTML tag, %2$s - closing a HTML tag
en: Preview text is shown after the subject line in some email inboxes. Maximum: 150 characters. %1$sLearn more%2$s
pl: Tekst podglądu jest wyświetlany po wierszu tematu w niektórych skrzynkach odbiorczych. Maksimum: 150 znaków %1$sDowiedz się więcej%2$s

en: Enter preview text
pl: Wprowadź tekst podglądu

en: Subject
pl: Temat

en: Failed order
pl: Nieudane zamówienie

en: Sent to chosen recipient(s) when an order is marked failed (if it was previously pending or on-hold).
pl: Wysyłana do wybranych odbiorców, gdy zamówienie zostanie oznaczone jako nieudane (jeśli było wcześniej oczekujące lub wstrzymane).

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
pl: Płatność za zamówienie nr %1$s od: %2$s nie powiodła się. Następujące zamówienie:

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
pl: [{site_title}]: zamówienie #{order_number} nie powiodło się

en: Item shipped
pl: Wysłano produkt

en: Sent to customers when tracking information is added for one or more items in their orders.
pl: Wysyłana do klientów po dodaniu informacji o śledzeniu dla jednego lub więcej produktów w ich zamówieniach.

note: translators: Placeholder: %s - Customer first name translators: %s: Customer username translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
pl: Witaj %s!

en: An item from your order has shipped!
pl: Produkt z Twojego zamówienia został wysłany!

en: An item from {{site_title}} order #{{order_number}} has shipped!
pl: Produkt {{site_title}} z zamówienia nr {{order_number}} został wysłany!

en: New account
pl: Nowe konto

en: Sent to customers when they sign up via checkout or account pages.
pl: Wysyłana do klientów, gdy rejestrują się za pośrednictwem strony kasy lub konta.

en: Your {{site_title}} account has been created!
pl: Twoje konto {{site_title}} zostało utworzone!

note: translators: %1$s: Site title, %2$s: Username, %3$s: My account link
en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
pl: Dziękujemy za utworzenie konta w %1$s. Twoja nazwa użytkownika to %2$s. Dostęp do obszaru konta w celu przeglądania zamówień, zmiany hasła i nie tylko możesz uzyskać pod adresem: : %3$s

note: translators: %s: Auto generated password
en: Your password has been automatically generated: %s
pl: Twoje hasło zostało wygenerowane automatycznie: %s

en: New order
pl: Nowe zamówienie

en: Sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
pl: Wysyłana do wybranych odbiorców po otrzymaniu nowego zamówienia.

note: translators: %1$s: Customer full name.
en: You’ve received the following order from %1$s:
pl: Otrzymaliśmy następujące zamówienie, które składa %1$s:

en: [{{site_title}}]: New order #{{order_number}}
pl: [{{site_title}}]: nowe zamówienie nr {{order_number}}

en: Order on-hold
pl: Wstrzymane zamówienie

en: Sent to customer when an order is on hold.
pl: Wysyłana do klienta, gdy zamówienie jest wstrzymane.

en: Your {{site_title}} order has been received!
pl: Otrzymaliśmy Twoje zamówienie {{site_title}}!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of what you ordered:
pl: Dziękujemy za zamówienie. Zamówienie jest wstrzymane do momentu potwierdzenia otrzymania płatności. W międzyczasie przedstawiamy przypomnienie zamówionych produktów:

en: Partially refunded order
pl: Częściowo zwrócony koszt zamówienia

en: Sent to customers when their order is partially refunded.
pl: Wysyłana do klientów, gdy przekazano częściowy zwrot kosztów zamówienia.

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
pl: Dokonaliśmy częściowego zwrotu kosztów Twojego zamówienia %s. Poniżej znajduje się więcej szczegółów:

en: Your {{site_title}} order #{{order_number}} has been partially refunded
pl: Dokonaliśmy częściowego zwrotu kosztów Twojego zamówienia {{site_title}} nr {{order_number}}

en: Processing order
pl: Przetwarzanie zamówienia

en: Sent to customer after a payment is made.
pl: Wysyłana do klienta po dokonaniu płatności.

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
pl: Informujemy, że otrzymaliśmy Twoje zamówienie nr %s, które jest obecnie przetwarzane:

en: Fully refunded order
pl: Całkowicie zwrócony koszt zamówienia

en: Sent to customers when their order is fully refunded.
pl: Wysyłana do klientów, gdy przekazano całkowity zwrot kosztów zamówienia.

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
pl: Dokonaliśmy zwrotu kosztów Twojego zamówienia %s. Poniżej znajduje się więcej szczegółów:

en: Your {{site_title}} order #{{order_number}} has been refunded
pl: Dokonaliśmy zwrotu kosztów Twojego zamówienia {{site_title}} nr {{order_number}}

en: Reset password
pl: Resetowanie hasła

en: Sent to customers when they reset their passwords.
pl: Wysyłana do klientów po zresetowaniu hasła.

note: translators: %s: Store name
en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
pl: Ktoś poprosił o nowe hasło do następującego konta w %s:

note: translators: %s: Customer username
en: Username: %s
pl: Nazwa użytkownika: %s

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
pl: Jeśli ta prośba nie pochodzi od Ciebie, możesz zignorować tę wiadomość e-mail. Jeśli chcesz kontynuować:

en: Click here to reset your password
pl: Kliknij tutaj, aby zresetować hasło

en: Sender name
pl: Nazwa nadawcy

en: Sender address
pl: Adres nadawcy

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Enter recipients (comma-separated) for this email
pl: Wprowadź odbiorców (rozdzielonych przecinkami) tej wiadomości e-mail

en: Customize your emails to reflect your brand and increase customer loyalty. Manage them from Marketing > Emails.
pl: Dostosuj wiadomości e-mail, aby odzwierciedlały Twoją markę i zwiększały lojalność klientów. Zarządzaj nimi w sekcji Marketing > Wiadomości e-mail.

en: Manage emails
pl: Zarządzaj wiadomościami e-mail

en: Your hosting plan now offers editable WooCommerce emails, no plugin required!
pl: Twój plan hostingu oferuje teraz edytowalne wiadomości e-mail WooCommerce, bez konieczności instalowania wtyczki!

en: Please use either your hosting plan's email editing feature or your 3rd-party email editor.
pl: Używaj funkcji edycji wiadomości e-mail w planie hostingu lub edytora wiadomości e-mail innej firmy.

en: Edit emails
pl: Edytuj wiadomości e-mail

en: Contact support
pl: Skontaktuj się z pomocą techniczną

en: A 3rd-party email editing plugin has been detected on your store.
pl: W Twoim sklepie wykryto wtyczkę do edycji wiadomości e-mail innej firmy.

note: translators: %1$s opening strong tag; %2$s closing strong tag; %3$s opening anchor tag; %4$s closing anchor tag; %5$s opening anchor tag; %6$s closing anchor tag
en: %1$sNote:%2$s Your site is using a temporary domain that cannot be indexed by search engines. Change your primary domain via the %3$sWoo store management area%4$s. Learn more about %5$sconnecting a domain%6$s.
pl: %1$sUwaga:%2$s Twoja witryna korzysta z tymczasowej domeny, która nie może być indeksowana przez wyszukiwarki. Zmień domenę podstawową %3$sw obszarze zarządzania sklepem Woo%4$s. Dowiedz się więcej na temat %5$słączenia domeny%6$s.

note: translators: %1$s opening anchor tag; %2$s closing anchor tag; %3$s opening anchor tag; %4$s closing anchor tag
en: Change your primary domain via the %1$sWoo store management area%2$s. Learn more about %3$sconnecting a domain%4$s.
pl: Zmień domenę podstawową %1$sw obszarze zarządzania sklepem Woo%2$s. Dowiedz się więcej na temat %3$słączenia domeny%4$s.

en: Link bank account
pl: Połącz konto bankowe

en: You've got money waiting with GoDaddy Payments! Add your banking info to get your payouts deposited.
pl: Czekają na Ciebie pieniądze w usłudze GoDaddy Payments! Dodaj swoje dane bankowe, aby otrzymywać wypłaty.

en: GoDaddy Payments - Apple Pay has been enabled on your selected pages and shows %1$sin Safari on supported devices%2$s.
pl: GoDaddy Payments – usługa Apple Pay została włączona na wybranych stronach i jest wyświetlana %1$sw przeglądarce Safari na obsługiwanych urządzeniach%2$s.

en: Please select the pages where Apple Pay should show.
pl: Wybierz strony, na których ma być wyświetlana usługa Apple Pay.

en: There was a problem registering your site with Apple Pay. Please disable Apple Pay and try re-enabling, or %1$scontact support%2$s.
pl: Wystąpił problem z rejestracją Twojej witryny w usłudze Apple Pay. Wyłącz Apple Pay i spróbuj ponownie włączyć lub %1$sskontaktuj się z pomocą techniczną%2$s.

en: GoDaddy Payments successfully enabled!
pl: Pomyślnie włączono GoDaddy Payments!

en: GoDaddy Payments is now available to your customers at checkout.
pl: Usługa GoDaddy Payments jest teraz dostępna dla klientów w kasie.

en: GoDaddy Payments is now connected to your store!
pl: Usługa GoDaddy Payments jest teraz połączona z Twoim sklepem.

en: Enable GoDaddy Payments
pl: Włącz usługę GoDaddy Payments

en: Enable the payment method to add it to your checkout.
pl: Włącz metodę płatności, aby dodać ją do kasy.

en: Your GoDaddy Payments account has been closed.
pl: Twoje konto GoDaddy Payments zostało zamknięte.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please set up your account to resume processing payments.
pl: Metoda płatności została wyłączona, więc nie będzie widoczna w kasie. Skonfiguruj konto, aby wznowić przetwarzanie płatności.

en: It looks like you didn't finish your GoDaddy Payments application.
pl: Wygląda na to, że nie ukończono zgłoszenia o usługę GoDaddy Payments.

en: Resume
pl: Wznów

en: You're just a few minutes from processing payments.
pl: Zaledwie kilka minut dzieli Cię od przetwarzania płatności.

en: Your GoDaddy Payments account needs attention.
pl: Twoje konto GoDaddy Payments wymaga uwagi.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please check your email for next steps.
pl: Metoda płatności została wyłączona, więc nie będzie widoczna w kasie. Sprawdź swoją pocztę e-mail, aby poznać kolejne kroki.

en: Your GoDaddy Payments account has been terminated.
pl: Twoje konto GoDaddy Payments zostało zamknięte.

en: The payment method has been disabled so it will not appear on your checkout. Please check your email for more information.
pl: Metoda płatności została wyłączona, więc nie będzie widoczna w kasie. Sprawdź swoją pocztę e-mail, aby uzyskać więcej informacji.

en: Complete verification
pl: Ukończ weryfikację

en: You've got money waiting with GoDaddy Payments! Verify your identity and add your banking info to get your payouts deposited.
pl: Czekają na Ciebie pieniądze w usłudze GoDaddy Payments! Zweryfikuj swoją tożsamość i dodaj dane bankowe, aby otrzymać wypłatę.

en: You haven't completed the necessary steps to verify your identity with GoDaddy Payments. Until you do that, you won't be able to take any payments or deposit your funds.
pl: Nie wykonano wymaganych kroków w celu zweryfikowania swojej tożsamości w usłudze GoDaddy Payments. Dopóki tego nie zrobisz, nie będzie można przyjmować żadnych płatności ani wpłacać środków.

en: You've still got money waiting with GoDaddy Payments! Verify your identity and add your banking info as soon as you can to get your funds and keep taking payments.
pl: Nadal czekają na Ciebie pieniądze w usłudze GoDaddy Payments! Zweryfikuj swoją tożsamość i dodaj swoje dane bankowe tak szybko, jak to możliwe, aby otrzymać środki i kontynuować przyjmowanie płatności.

en: The deadline to complete your payouts setup is coming up! To keep transacting with GoDaddy Payments and to get your money, verify your identity and add banking info.
pl: Zbliża się termin ukończenia konfiguracji wypłat! Aby kontynuować transakcje z GoDaddy Payments i otrzymać pieniądze, zweryfikuj swoją tożsamość i dodaj dane bankowe.

en: You're all set to take payments with GoDaddy Payments!
pl: Wszystko gotowe, aby zacząć przyjmować płatności z GoDaddy Payments!

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag, %2$s - </a>
en: To get your funds deposited to your bank account, verify your identity and add your banking info. %1$sSet up payouts%2$s
pl: Aby móc przyjmować wpłaty środków na Twoje konto bankowe, będzie trzeba zweryfikować swoją tożsamość i dodać informacje bankowe. %1$sSkonfiguruj wypłaty%2$s

note: translators: Placeholders: %1$s - a connected account's legal name, %2$s - a connected account's email address, %3$s - <a> tag, %4$s - </a>
en: The connected GoDaddy Payments account is %1$s %2$s (Not the business owner's account? %3$sSwitch account%4$s).
pl: Połączone konto GoDaddy Payments to %1$s %2$s (To nie jest konto właściciela firmy? %3$sPrzełącz konto%4$s).

note: translators: Placeholders: %1$s - a connected account's legal name, %2$s - a connected account's email address, %3$s - <a> tag, %4$s - </a>
en: GoDaddy Payments is now connected with the account %1$s %2$s. (Not right? %3$sSwitch account%4$s.)
pl: Usługa GoDaddy Payments jest teraz powiązana z kontem %1$s %2$s. (Nie zgadza się? %3$sPrzełącz konto%4$s).

en: Get Started
pl: Rozpocznij

en: Provided by GoDaddy
pl: Zapewniane przez GoDaddy

en: Sell online and in person with GoDaddy Payments. Sync local pickup and delivery orders right to your Smart Terminal, then get paid fast with next-day deposits.
pl: Sprzedaj online i osobiście dzięki GoDaddy Payments. Synchronizuj zamówienia odbioru lokalne i dostawy bezpośrednio z inteligentnym terminalem, a następnie szybko otrzymuj płatności dzięki wpłatom następnego dnia.

en: Use GoDaddy Payments Selling in Person to sync local pickup and delivery orders to your Smart Terminal. Sell anything, anywhere and get paid fast with next-day deposits.
pl: Użyj opcji Sprzedaż osobista GoDaddy Payments, aby synchronizować zamówienia odbioru lokalnego i dostawy z inteligentnym terminalem. Sprzedawaj wszystko i wszędzie i szybko otrzymuj płatności dzięki wpłatom następnego dnia.

en: GoDaddy Selling in Person
pl: Sprzedaż osobista GoDaddy

en: Update Store
pl: Zaktualizuj sklep

note: translators: %s - list of supported countries
en: GoDaddy Payments is available for businesses in %s. Please update your Store Address to use the payment method.
pl: Usługa GoDaddy Payments jest dostępna dla klientów w następujących krajach: %s. Zaktualizuj adres sklepu, aby skorzystać z tej metody płatności.

en: Change Currency
pl: Zmień walutę

note: translators: %1$s - list of supported currencies, %2$s - store country
en: GoDaddy Payments requires %1$s transactions for businesses in %2$s. Please change your Currency in order to use the payment method.
pl: Usługa GoDaddy Payments wymaga transakcji w walucie %1$s w tym kraju: %2$s. Zmień walutę, aby skorzystać z tej metody płatności.

note: translators: %s - list of supported currencies
en: GoDaddy Payments requires %s transactions. Please change your Currency in order to use the payment method.
pl: Usługa GoDaddy Payments wymaga transakcji w walucie %s. Zmień walutę, aby skorzystać z tej metody płatności.

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag for the Google Pay docs link, %2$s - </a> tag
en: GoDaddy Payments - Google Pay has been enabled on your selected pages and shows %1$sin supported browsers and devices%2$s.
pl: GoDaddy Payments – usługa Google Pay została włączona na wybranych stronach i jest wyświetlana %1$sw obsługiwanych przeglądarkach i na obsługiwanych urządzeniach%2$s.

en: Please select the pages where Google Pay should show.
pl: Wybierz strony, na których ma być wyświetlana usługa Google Pay.

en: There was an error connecting to GoDaddy Payments. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia z usługą GoDaddy Payments. Spróbuj ponownie.

en: GoDaddy Payments (Poynt) is included for Managed WordPress customers without a separate plugin!
pl: Usługa GoDaddy Payments (Poynt) jest dołączona dla klientów Zarządzanego systemu WordPress bez oddzielnej wtyczki!

en: WooCommerce charges or authorizations/captures as well as refunds and voids made in your Staging site will process normally in your GoDaddy Payments account.
pl: Opłaty lub autoryzacje/pobieranie opłat WooCommerce, a także zwroty i unieważnienia dokonane w witrynie testowej będą przetwarzane normalnie na koncie GoDaddy Payments.

en: Commerce Home
pl: Przestrzeń handlowa

en: Payments Dashboard
pl: Kokpit Płatności

en: Tax
pl: Podatek

en: The Sellbrite plugin is included in your hosting plan as GoDaddy Marketplaces. The plugin has been deactivated.
pl: Wtyczka Sellbrite jest dołączona do Twojego planu hostingu jako GoDaddy Marketplaces. Wtyczka została dezaktywowana.

en: Set up
pl: Skonfiguruj

en: Your products, everywhere.
pl: Twoje produkty, wszędzie.

en: A product ID is required.
pl: Identyfikator produktu jest wymagany.

en: A channel UUID is required.
pl: Wymagany jest identyfikator UUID kanału.

en: You do not have permission to perform this action.
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tego działania.

en: This product must meet all requirements below before creating a draft listing.
pl: Ten produkt musi spełniać wszystkie poniższe wymagania przed utworzeniem wersji roboczej ogłoszenia.

en: Failed to create a draft listing.
pl: Nie udało się utworzyć wersji roboczej ogłoszenia.

en: Failed to retrieve a WooCommerce product with ID #%d while creating a draft Marketplaces listing.
pl: Nie udało się pobrać produktu WooCommerce z identyfikatorem %d podczas tworzenia wersji roboczej ogłoszenia na rynkach.

en: Products with Marketplaces listings cannot have an empty SKU.
pl: Produkty w ogłoszeniach na rynkach nie mogą mieć pustej jednostki SKU.

en: Are you sure you want to unpublish? All associated Marketplaces listings will remain published or as a draft but will no longer sync content and inventory with WooCommerce.
pl: Czy na pewno chcesz cofnąć publikację? Wszystkie powiązane ogłoszenia na rynkach pozostaną opublikowane lub w wersji roboczej, ale nie będą już synchronizować treści i zapasów z WooCommerce.

en: Marketplaces & Social Order
pl: Zamówienie Rynki i media społecznościowe

note: translators: Placeholder: %s - sales channel label
en: Sales Channel: %s
pl: Kanał sprzedaży: %s

note: translators: Placeholder: %s - sales channel order number
en: Sales Channel Order Number: %s
pl: Numer zamówienia w kanale sprzedaży: %s

en: Return accepted via Walmart sales channel.
pl: Zaakceptowano zwrot poprzez kanał sprzedaży Walmart.

note: translators: Placeholders: %1$s - Opening HTML <a> link tag, %2$s - Closing HTML </a> link tag
en: Return requested via Walmart sales channel. %1$sView request%2$s.
pl: Poproszono o zwrot poprzez kanał sprzedaży Walmart. %1$sWyświetl prośbę%2$s.

note: translators: Placeholders: %1$s - opening HTML link tag <a> to products page, %2$s - closing HTML link tag </a>
en: Create your first product listing by adding a new product or editing an existing one in WooCommerce. You can list a product on each of the marketplaces you've added. Once listed, the product info and inventory will sync automatically. Visit %1$sProducts%2$s to get started.
pl: Utwórz swoją pierwszą listę produktów, dodając nowy produkt lub edytując istniejący w WooCommerce. Możesz wystawić produkt na każdym z dodanych rynków. Po wystawieniu informacje o produkcie i zapasach będą synchronizowane automatycznie. Odwiedź stronę %1$sProdukty%2$s, aby rozpocząć.

en: Welcome to GoDaddy Marketplaces!
pl: Witamy w GoDaddy Marketplaces!

en: Your store address must be in the US and currency US dollars in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
pl: Aby synchronizować produkty, zapasy i zamówienia z kanałami Rynki i media społecznościowe, adres sklepu musi znajdować się w Stanach Zjednoczonych i korzystać z waluty USD.

en: Your store weight and dimensions units must be in "lbs" and "in" in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
pl: Aby synchronizować produkty, zapasy i zamówienia z kanałami Rynki i media społecznościowe, jednostki wagi i miar w Twoim sklepie muszą być podawane jako funty i cale.

en: Update settings
pl: Zaktualizuj ustawienia

en: Stock management must be enabled in order to sync products, inventory, and orders with Marketplaces & Social sales channels.
pl: Zarządzanie zapasami musi być włączone w celu synchronizacji produktów, zapasów i zamówień z kanałami Rynki i media społecznościowe.

en: Product, inventory, and order syncing is disabled in Staging to prevent conflicts with your Production site.
pl: Synchronizacja produktów, zapasów i zamówień jest wyłączona w witrynie tymczasowej, aby zapobiec konfliktom z witryną produkcyjną.

note: translators: Placeholders: %1$s - opening HTML link tag <a> to products page, %2$s - closing HTML link tag </a>
en: You've used 90&#37; of your included monthly Marketplaces and Social orders. Upgrade soon to process more orders. %1$sUpgrade Plan%2$s
pl: Wykorzystano 90&#37; z dostępnych miesięcznie zamówień Rynki i media społecznościowe. Zmień niedługo plan na wyższy, aby obsługiwać więcej zamówień. %1$sZmień plan na wyższy%2$s

note: translators: Placeholders: %1$s - opening HTML link tag <a> to products page, %2$s - closing HTML link tag </a>
en: You've used all your included monthly Marketplaces and Social orders. Upgrade now to process more orders. %1$sUpgrade Plan%2$s
pl: Wykorzystano wszystkie dostępne miesięcznie zamówienia Rynki i media społecznościowe. Zmień teraz plan na wyższy, aby obsługiwać więcej zamówień. %1$sZmień plan na wyższy%2$s

en: Sales Channel
pl: Kanał sprzedaży

en: Sales Channel Order Number
pl: Numer zamówienia w kanale sprzedaży

en: Product Brand
pl: Marka produktu

en: Product Condition
pl: Stan produktu

[ctx: Product condition]
en: New
pl: Nowy

[ctx: Product condition]
en: Used
pl: Używane

[ctx: Product condition]
en: Refurbished
pl: Odnowione

en: A Global Trade Item Number is used to uniquely identify your product on Marketplaces & Social product listings. It can be found next to the barcode.
pl: Global Trade Item Number (Globalny Numer Jednostki Handlowej) służy do jednoznacznej identyfikacji produktu w ogłoszeniach produktów Rynki i media społecznościowe. Można go znaleźć obok kodu kreskowego.

en: A Manufacturer Part Number is used to uniquely identify your product on Marketplaces & Social product listings. Only use the MPN assigned by the manufacturer.
pl: Manufacturer Part Number (Numer części producenta) służy do jednoznacznej identyfikacji produktu w ogłoszeniach produktów Rynki i media społecznościowe. Należy używać wyłącznie numeru MPN nadanego przez producenta.

en: Marketplaces & Social
pl: Rynki i media społecznościowe

en: You haven't connected this sales channel yet.
pl: Ten kanał sprzedaży nie został jeszcze połączony.

en: Connect Sales Channel
pl: Połącz kanał sprzedaży

note: translators: Placeholders: %s: Marketplaces channel name (e.g. Amazon, eBay, Facebook, etc.)
en: This product hasn't been listed on %s yet.
pl: Ten produkt nie został wystawiony w serwisie %s.

en: Create Draft Listing
pl: Utwórz wersję roboczą ogłoszenia

note: translators: Placeholders: %1$s - Opening <a> HTML link tag, %2$s - Closing </a> HTML link tag
en: A draft listing will be automatically created once the product meets the requirements below. %1$sLearn more about product sync%2$s
pl: Wersja robocza ogłoszenia zostanie utworzona automatycznie, gdy produkt spełni poniższe wymagania. %1$sDowiedz się więcej o synchronizacji produktów%2$s

note: translators: Placeholders: %1%s - Opening HTML <a> link tag, %2$s - Closing HTML </a> link tag
en: The requirements below must be met in order to list this product. %1$sLearn more about product sync%2$s
pl: Aby wystawić ten produkt, należy spełnić poniższe wymagania. %1$sDowiedz się więcej o synchronizacji produktów%2$s

[ctx: Product property requirement]
en: Simple or variable product (not virtual or downloadable)
pl: Produkt prosty lub zmienny (nie wirtualny ani nie do pobrania)

[ctx: Product property requirement]
en: Published product
pl: Opublikowany produkt

[ctx: Product property requirement]
en: Product SKU must be set
pl: SKU produktu musi być ustawione

[ctx: Product property requirement]
en: Manage stock enabled and stock quantity > 0
pl: Włączono zarządzanie zapasami, a ilość zapasów > 0

[ctx: Product property requirement]
en: No backorders allowed
pl: Zamówienia zaległe są niedozwolone

[ctx: Product property requirement]
en: Brand and Condition fields filled
pl: Wypełnione pola Marka i Stan

note: translators: Placeholders: %s Marketplaces channel name (e.g. Amazon, eBay, Facebook, etc.)
en: A draft listing has been created for this product on %s.
pl: Utworzono wersję roboczą ogłoszenia dla tego produktu w serwisie %s.

en: View Draft Listing
pl: Wyświetl wersję roboczą ogłoszenia

note: translators: Placeholders: %s Marketplaces channel name (e.g. Amazon, eBay, Facebook, etc.)
en: This product has been listed on %s.
pl: Ten produkt został wystawiony w serwisie %s.

en: Edit Listing
pl: Edytuj ogłoszenie

en: Manage Sales Channels
pl: Zarządzaj kanałami sprzedaży

en: Marketplaces &amp; Social
pl: Rynki i media społecznościowe

en: Manage Listing Templates
pl: Zarządzaj szablonami ogłoszeń

en: You haven't added any sales channels yet. Add sales channels in order to post your listings on third party marketplaces and social platforms.
pl: Nie dodano jeszcze żadnych kanałów sprzedaży. Dodaj kanały sprzedaży, aby publikować swoje ogłoszenia na rynkach zewnętrznych i platformach społecznościowych.

[ctx: Refreshes the page]
en: Refresh
pl: Odśwież

en: Add Sales Channel
pl: Dodaj kanał sprzedaży

en: Resources
pl: Zasoby

en: What is Marketplaces &amp; Social?
pl: Czym jest funkcja Rynki i media społecznościowe?

en: How to connect sales channels
pl: Jak połączyć kanały sprzedaży

en: What products are eligible for Marketplaces & Social sales channels?
pl: Jakie produkty kwalifikują się do kanałów sprzedaży Rynki i media społecznościowe?

en: A non-empty settings parameter must be provided.
pl: Należy podać niepusty parametr ustawień.

en: Each setting object must contain name and value keys.
pl: Każdy obiekt ustawień musi zawierać klucze nazwy i wartości.

en: Unique onboarding setting ID.
pl: Unikatowy identyfikator ustawienia wdrażania.

en: Unique onboarding setting name (matches the ID).
pl: Unikatowa nazwa ustawienia wdrażania (pasująca do identyfikatora).

en: Onboarding setting label.
pl: Etykieta ustawienia wdrażania.

en: Onboarding setting description.
pl: Opis ustawienia wdrażania.

en: A list of available options for the onboarding setting values.
pl: Lista dostępnych opcji dla wartości ustawień wdrażania.

en: Onboarding setting default value.
pl: Domyślna wartość ustawienia wdrażania.

en: Onboarding setting value.
pl: Wartość ustawienia wdrażania.

en: Whether the onboarding setting can have multiple values.
pl: Czy ustawienie wdrażania może mieć wiele wartości.

en: Whether the onboarding setting is required.
pl: Czy ustawienie wdrażania jest wymagane.

en: Onboarding setting group, if applicable.
pl: Grupa ustawień wdrażania, jeśli dotyczy.

en: Onboarding setting control details.
pl: Szczegóły kontroli ustawień wdrażania.

en: Onboarding setting control type.
pl: Typ kontroli ustawień wdrażania.

en: A list of available options for the onboarding setting control.
pl: Lista dostępnych opcji dla kontroli ustawień wdrażania.

en: Optional input placeholder for the onboarding setting control.
pl: Opcjonalny element zastępczy dla kontroli ustawień wdrażania.

[ctx: Title for the WooCommerce > Home page]
en: Home
pl: Strona główna

[ctx: Menu title for the WooCommerce > Home page]
en: Home
pl: Strona główna

en: First time
pl: Pierwszy raz

en: Store name
pl: Nazwa sklepu

en: Store address 1
pl: Adres sklepu 1

en: Store address 2
pl: Adres sklepu 2

[ctx: The country's region]
en: Country Region
pl: Region kraju

en: City
pl: Miejscowość

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Currency
pl: Waluta

en: Left aligned
pl: Wyrównanie do lewej

en: Right aligned
pl: Wyrównane do prawej

en: Left aligned with space
pl: Wyrównanie do lewej z odstępem

en: Right aligned with space
pl: Wyrównanie do prawej z odstępem

en: Currency position
pl: Pozycja walutowa

en: All countries
pl: Wszystkie kraje

en: Sell to all countries, except for...
pl: Sprzedaż do wszystkich krajów z wyjątkiem...

en: Sell to specific countries
pl: Sprzedaż w określonych krajach

en: Selling locations
pl: Lokalizacje sprzedaży

en: Sell to all countries except for
pl: Sprzedaż do wszystkich krajów z wyjątkiem

en: Ship to all countries you sell to
pl: Wysyłka do wszystkich krajów, do których sprzedajesz

en: Ship to specific countries only
pl: Wysyłka tylko do określonych krajów

en: Disable shipping & shipping calculations
pl: Wyłącz wysyłkę i obliczenia kosztów wysyłki

en: Shipping locations
pl: Lokalizacje wysyłki

en: Ship to specific countries
pl: Wysyłka do określonych krajów

en: Thousands separator
pl: Separator tysięcy

en: Decimal separator
pl: Separator dziesiętny

en: Number of decimals
pl: Liczba miejsc dziesiętnych

en: Kilograms
pl: Kilogramy

en: Grams
pl: Gramy

en: Pounds
pl: Funty

en: Ounces
pl: Uncje

en: Weight units
pl: Jednostki wagi

en: Meters
pl: Metry

en: Centimeters
pl: Centymetry

en: Millimeters
pl: Milimetry

en: Inches
pl: Cale

en: Yards
pl: Jardy

en: Dimension units
pl: Jednostki wymiarów

en: Enable taxes
pl: Włącz podatki

en: Last onboarding step
pl: Ostatni krok wdrażania

en: Completed
pl: Zakończono

en: Store selector dismissed
pl: Odrzucono selektor sklepów

en: Dismissed
pl: Odrzucono

en: Onboarding
pl: Wdrażanie

en: Order Numbers
pl: Numery zamówień

en: Starting number
pl: Numer początkowy

en: Prefix
pl: Prefiks

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Skip free orders
pl: Pomiń bezpłatne zamówienia

en: Free order identifier
pl: Identyfikator bezpłatnego zamówienia

en: Company name.
pl: Nazwa firmy.

en: Country code.
pl: Kod kraju.

en: Connection status.
pl: Stan połączenia.

en: The shipment object associated with the shipping label.
pl: Obiekt przesyłki powiązany z etykietą wysyłkową.

en: The shipment ID.
pl: Identyfikator przesyłki.

en: The shipment's creation date.
pl: Data utworzenia przesyłki.

en: The shipment's last updated date.
pl: Data ostatniej aktualizacji przesyłki.

en: The shipping provider for the shipment.
pl: Przewoźnik przesyłki.

en: The label for a custom shipping provider.
pl: Etykieta dla niestandardowego przewoźnika.

en: The shipment's tracking number.
pl: Numer śledzenia przesyłki.

en: The shipment's tracking URL.
pl: Adres URL śledzenia przesyłki.

en: The rate associated with the shipment.
pl: Stawka powiązana z przesyłką.

en: The label associated with shipment.
pl: Etykieta powiązana z przesyłką.

en: The items included in the shipment.
pl: Pozycje zawarte w przesyłce.

en: The item's ID.
pl: Identyfikator pozycji.

en: The product's ID.
pl: Identyfikator produktu.

en: The product's variation ID.
pl: Identyfikator wariantu produktu.

en: The item's quantity.
pl: Ilość pozycji.

en: The shipping label returned by the shipping provider.
pl: Etykieta wysyłkowa zwrócona przez przewoźnika.

en: The shipment object associated with the shipping rates.
pl: Obiekt przesyłki powiązany ze stawkami wysyłki.

[ctx: Display title, not physical label]
en: The label for a custom shipping provider.
pl: Etykieta dla niestandardowego przewoźnika.

en: The shipping rates returned by the shipping provider.
pl: Stawki wysyłki zwrócone przez przewoźnika.

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: The phone number of your business.
pl: Numer telefonu Twojej firmy.

en: Shipping labels
pl: Etykiety wysyłkowe

en: ShipEngine isn't available in your region
pl: Usługa ShipEngine jest niedostępna w Twoim regionie

en: To benefit from streamlined shipping and label printing, please ensure your store is located in the US, UK, Canada, or Australia.
pl: Aby skorzystać z usprawnionej wysyłki i drukowania etykiet, upewnij się, że Twój sklep znajduje się w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub Australii.

en: User does not have permission to manage WooCommerce
pl: Użytkownik nie ma uprawnienia do zarządzania usługą WooCommerce

note: translators: Placeholders: %s - error message from the MWC API
en: Could not create connection: %s
pl: Nie można było utworzyć połączenia: %s.

en: No redirect available
pl: Brak dostępnego przekierowania

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
pl: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie lub użyj innej formy płatności.

en: An error occurred while processing the payment:
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania płatności:

en: Payment method successfully added.
pl: Metoda płatności została dodana.

en: Unable to add payment method to your account. Please try again.
pl: Nie można dodać metody płatności do Twojego konta. Spróbuj ponownie.

en: Payment method could not be saved. %s
pl: Nie można było zapisać metody płatności. %s

en: Payment method updated.
pl: Zaktualizowano metodę płatności.

en: Included WooCommerce Extensions
pl: Dołączone rozszerzenia WooCommerce

note: translators: Placeholder: %s - captured amount
en: A payment of %s was successfully captured via GoDaddy Payments Hub
pl: Płatność w wysokości %s została pomyślnie odebrana za pośrednictwem GoDaddy Payments Hub

en: We cannot process your order with the payment information that you provided. Please use a different payment account or an alternate payment method.
pl: Nie możemy przetworzyć Twojego zamówienia przy użyciu podanych przez Ciebie informacji dotyczących płatności. Użyj innego konta do płatności lub alternatywnej metody płatności.

note: translators: Placeholders: %1$s - card brand, %2$s - last 4 card numbers, %3$s - expiration month, %4$s - expiration year
en:  %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
pl:  %1$s kończąca się %2$s (data ważności: %3$s/%4$s)

en: Card
pl: Karta

note: translators: Placeholder: %s - refunded amount
en: A refund of %s was successfully processed via GoDaddy Payments Hub
pl: Zwrot koszów w wysokości %s został pomyślnie przetworzony za pośrednictwem GoDaddy Payments Hub

note: translators: Placeholder: %s - transaction ID
en: Transaction ID %s
pl: Identyfikator transakcji %s

note: translators: Placeholders: %1$s - approved result code, %2$s - approved result message
en: Result: [%1$s] %2$s
pl: Wynik: [%1$s] %2$s

note: translators: Placeholders: %1$s - provider name, %2$s - transaction type, provider name, %3$s - total amount, %4$s - transaction info (if applicable, or empty string)
en: %1$s %2$s in the amount of %3$s%4$s
pl: %1$s %2$sw kwocie %3$s%4$s

note: translators: Placeholders: %s - the total amount of the capture that was voided
en: A payment capture of %s was successfully voided
pl: Pomyślnie unieważniono odbiór płatności w wysokości %s

note: translators: Placeholders: %s - the total amount of the refund that was voided
en: A refund of %s was successfully voided
pl: Pomyślnie unieważniono zwrot kosztów w wysokości %s

en: Coupons are disabled.
pl: Kupony są wyłączone.

en: Invalid coupon code.
pl: Nieprawidłowy kod kuponu.

en: Coupon cannot be applied.
pl: Nie można zastosować kuponu.

en: Coupon cannot be applied. %s
pl: Nie można zastosować kuponu. %s

en: Invalid customer data
pl: Nieprawidłowe dane klienta

en: Invalid email address
pl: Nieprawidłowy adres e-mail

note: translators: Placeholder: %s - either 'billing' or 'shipping'
en: Invalid %s address
pl: Nieprawidłowy adres %s

en: Orders aren't accepted from this location
pl: Zamówienia nie są przyjmowane z tej lokalizacji

en: WooCommerce is not available
pl: Usługa WooCommerce nie jest dostępna

en: Invalid products data.
pl: Nieprawidłowe dane produktów.

en: Coupon code to apply to the cart.
pl: Kod kuponu do zastosowania w koszyku.

en: Cart customer data.
pl: Dane klienta w koszyku.

en: Products to add to the cart.
pl: Produkty do dodania do koszyka.

en: The order ID.
pl: Identyfikator zamówienia.

en: The URL to redirect the customer to.
pl: Adres URL, do którego ma zostać przekierowany klient.

en: Order total, based on cart total.
pl: Suma zamówienia na podstawie sumy koszyka.

en: 2-letter ISO 3166 country code.
pl: 2-literowy kod kraju ISO 3166.

en: 3-letter ISO 4217 currency code.
pl: 3-literowy kod waluty ISO 4217.

en: Name of the merchant.
pl: Nazwa sprzedawcy.

en: The shipping type based on the chosen shipping method.
pl: Typ wysyłki na podstawie wybranej metody wysyłki.

en: Shipping methods for the payment request.
pl: Metody wysyłki dla żądania płatności.

en: Items in the order.
pl: Pozycje w zamówieniu.

en: Whether to require customer email.
pl: Czy wymagać adresu e-mail klienta.

en: Whether to require customer phone.
pl: Czy wymagać numeru telefonu klienta.

en: Whether to require customer shipping address.
pl: Czy wymagać adresu wysyłki klienta.

en: Whether the customer should be allowed to enter coupons.
pl: Czy klient powinien mieć możliwość wprowadzania kuponów.

en: A list of wallets to disable.
pl: Lista portfeli do wyłączenia.

en: Application ID.
pl: Identyfikator zgłoszenia.

en: Business ID.
pl: Identyfikator firmy.

en: List of available features.
pl: Lista dostępnych funkcji.

en: Whether the payment gateway is enabled.
pl: Czy bramka płatności jest włączona.

en: Payment gateway connection status.
pl: Stan połączenia z bramką płatności.

en: Nonce for switching accounts.
pl: Identyfikator jednorazowy do przełączania kont.

en: Invalid phone number.
pl: Nieprawidłowy numer telefonu

en: The remote parent ID in the request does not match the remote parent ID of the order.
pl: Identyfikator zdalnego obiektu nadrzędnego w żądaniu nie jest zgodny z identyfikatorem zdalnego obiektu nadrzędnego zamówienia.

en: Invalid order ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator zamówienia.

note: translators: Placeholders: %s - a payment provider name, such as poynt
en: Provider %s not found.
pl: Nie znaleziono dostawcy %s.

en: Invalid nonce
pl: Nieprawidłowy identyfikator jednorazowy

en: Missing nonce
pl: Brak identyfikatora jednorazowego

note: translators: Placeholder: %d - error code
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
pl: Błąd %d: nie można utworzyć zamówienia. Spróbuj ponownie.

en: Virtual Terminal
pl: Terminal wirtualny

note: translators: Placeholder: %s - payment method name
en: Paid in WooCommerce checkout by "%s"
pl: Zapłacono w kasie WooCommerce przy użyciu: „%s”

en: Tip
pl: Wskazówka

note: translators: Placeholders: %1$s - item fee name, %2$s - item fee amount
en: %1$s amount of %2$s added to order by GoDaddy Payments Smart Terminal
pl: Kwota %1$s w wysokości %2$s została dodana do zamówienia przez inteligentny terminal GoDaddy Payments.

en: From GoDaddy Payments Hub. Order fully refunded.
pl: Z GoDaddy Payments Hub. Całkowicie zwrócono koszt zamówienia.

en: From GoDaddy Payments Hub. Order partially refunded.
pl: Z GoDaddy Payments Hub. Częściowo zwrócono koszt zamówienia.

note: translators: Placeholders: %1$s - date, %2$s time
en: Order marked ready on terminal on %1$s at %2$s
pl: Zamówienie zostało oznaczone jako gotowe na terminalu w dniu %1$s o %2$s

en: Your billing address doesn't match your payment card information. Please update the billing address to submit your order.
pl: Twój adres rozliczeniowy nie zgadza się z danymi karty płatniczej. Aby złożyć zamówienie, zaktualizuj adres rozliczeniowy.

en: Coupon code
pl: Kod kuponu

en: Subtotal
pl: Kwota

en: Discount
pl: Obniżka

en: Shipping
pl: Wysyłka

en: Wallet payments cannot be used for carts with multiple shipments.
pl: Płatności portfelem nie mogą być stosowane w przypadku koszyków z wieloma przesyłkami.

note: translators: %1$s: payment gateway name
en: Transaction refunded by %1$s from WooCommerce.
pl: Dokonano zwrotu kosztów transakcji %1$s z WooCommerce.

en: Transaction manually refunded from WooCommerce.
pl: Dokonano ręcznie zwrotu kosztów transakcji z WooCommerce.

en: Order is ready for pickup.
pl: Zamówienie jest gotowe do odbioru.

en: Item shipped emails are sent to customers when tracking information is added for one or more items in their orders.
pl: Wiadomości e-mail z informacją o wysłanych produktach są wysyłane do klientów po dodaniu informacji o śledzeniu dla jednego lub więcej produktów w ich zamówieniach.

en: An item from {site_title} order #{order_number} has shipped!
pl: Produkt {site_title} z zamówienia #{order_number} został wysłany!

en: Your package is on the way!
pl: Twoja paczka jest już w drodze!

en: Please note that it may take some time for the carrier to update shipment tracking information.
pl: Pamiętaj, że aktualizacja informacji o śledzeniu przesyłki przez przewoźnika może zająć trochę czasu.

en: Ready for pickup
pl: Gotowe do odbioru

en: Ready for pickup emails are sent to customers when their order is marked as ready for pickup.
pl: Wiadomości e-mail z informacją o gotowości do odbioru są wysyłane do klientów, gdy ich zamówienie zostanie oznaczone jako gotowe do odbioru.

en: Your {site_title} order is ready for pickup!
pl: Twoje zamówienie {site_title} jest gotowe do odbioru!

en: Order ready for pickup!
pl: Zamówienie gotowe do odbioru!

en: GoDaddy Included
pl: W zestawie GoDaddy

en: Shipment Tracking
pl: Śledzenie przesyłki

note: translators: Placeholder: %s - payment gateway method title
en: %s Virtual Terminal
pl: Terminal wirtualny %s

en: No gateway found for order
pl: Nie znaleziono bramki dla zamówienia

en: Capture Charge
pl: Odbierz opłatę

en: This charge has been fully captured
pl: Ta opłata została w pełni odebrana.

en: Are you sure you wish to process this capture? The action cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz przetworzyć odbiór tej opłaty? Tej czynności nie można cofnąć.

en: Something went wrong, and the capture could not be completed. Please try again.
pl: Wystąpił problem i nie można było przetworzyć odbioru opłaty. Spróbuj ponownie.

note: translators: Placeholders: %1s - the provider label, %2s - the payment method brand label, %3$s - the last four digits of the customer's credit card
en: %1s transaction declined due to billing address mismatch for %2s ending in %3$s.
pl: Transakcja %1s została odrzucona ze względu na niezgodność adresu rozliczeniowego karty %2s kończącej się cyframi %3$s.

en: Status
pl: Stan

en: Remove
pl: Usuń

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Your Stripe account needs to be set up.
pl: Konto Stripe wymaga skonfigurowania.

en: Connected
pl: Połączono

en: Connected to your Stripe account.
pl: Połączono konto Stripe.

en: Disconnected
pl: Rozłączono

en: Please reconnect your Stripe account.
pl: Połącz ponownie konto Stripe.

en: Pending
pl: W toku

en: Connected to your terminal to Sell in Person.
pl: Połączono z terminalem, aby sprzedawać osobiście.

en: Recommended
pl: Zalecane

en: Click set up to get started.
pl: Kliknij Skonfiguruj, aby rozpocząć.

en: Connect your terminal to Sell in Person.
pl: Połącz terminal, aby sprzedawać osobiście.

en: Connected to your GoDaddy Payments account.
pl: Połączono z kontem GoDaddy Payments.

en: Connecting
pl: Nawiązywanie połączenia

en: This can take a few minutes. Please refresh to check.
pl: Może to zająć kilka minut. Odśwież, aby sprawdzić.

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Thank you for applying, but we are unable to provide payment processing for your business.
pl: Dziękujemy za zgłoszenie, ale nie jesteśmy w stanie zapewnić przetwarzania płatności dla Twojej firmy.

en: Your account has been closed.
pl: Twoje konto zostało zamknięte.

en: Incomplete
pl: Niekompletny

en: Click Resume to complete your application.
pl: Kliknij Wznów, aby dokończyć zgłoszenie.

en: Needs attention
pl: Wymaga uwagi

en: Please check your email for next steps.
pl: Sprawdź swoją pocztę e-mail, aby poznać kolejne kroki.

en: Manage the "%s" payment method
pl: Zarządzaj metodą płatności „%s”

en: Set up the "%s" payment method
pl: Skonfiguruj metodę płatności „%s”

en: Have a question? %1$sAsk the GoDaddy Team%3$s%2$s
pl: Masz pytanie? %1$sZapytaj zespół GoDaddy%3$s%2$s

en: E-mail icon
pl: Ikona e-mail

en: Set up GoDaddy Payments
pl: Skonfiguruj usługę GoDaddy Payments

en: You're about to open GoDaddy Payments account signup. In just a few minutes, you'll return here to enable secure payments in your checkout.
pl: Zamierzasz rozpocząć rejestrację konta GoDaddy Payments. Za kilka minut wrócisz tutaj, aby włączyć bezpieczne płatności w kasie.

en: Cancel
pl: Anuluj

note: translators: Divider between the Wallet buttons and "Add to Cart"
en: or
pl: lub

en: Missing card details.
pl: Brak szczegółów karty.

en: Missing billing details.
pl: Brak szczegółów rozliczenia.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Oops, there was an error updating your payment method. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji Twojej metody płatności. Spróbuj ponownie.

en: Are you sure you want to delete this payment method?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę metodę płatności?

en: Save
pl: Zapisz

en: Title
pl: Tytuł

en: Details
pl: Szczegóły

en: Default?
pl: Domyślna?

en: Invalid token ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator tokena

en: Manage Payment Methods
pl: Zarządzaj metodami płatności

en: Use a new payment method
pl: Użyj nowej metody płatności

en: Securely Save to Account
pl: Zapisz bezpiecznie na koncie

en: Nickname
pl: Pseudonim

note: translators: Placeholders: %s - expiration date
en: expires %s
pl: wygasa %s

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag, %2$s - </a> tag
en: Let your customers buy online and pay in person with orders synced to your GoDaddy Smart Terminal. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
pl: Zapewnij klientom możliwość zakupu online i płacenia osobiście za zamówienia zsynchronizowane z inteligentnym terminalem GoDaddy. Otrzymuj szybko wypłaty dzięki wpłatom już następnego dnia roboczego. %1$sObowiązuje regulamin GoDaddy Payments%2$s.

en: Pay in Person
pl: Zapłać osobiście

en: Customers can buy online and pay in person with orders synced to your Terminals.
pl: Klienci mogą kupować online i płacić osobiście za zamówienia zsynchronizowane z Twoimi terminalami.

en: Payment to be made upon delivery.
pl: Płatność należy uiścić przy dostawie.

en: Return to payments
pl: Powrót do płatności

en: %1$sShop Smart Terminal%2$s
pl: %1$sKup inteligentny terminal%2$s

en: %1$sDevices%2$s
pl: %1$sUrządzenia%2$s

en: %1$sCatalogs%2$s
pl: %1$sKatalogi%2$s

en: %1$sCustomize Terminal%2$s
pl: %1$sDostosuj terminal%2$s

en: Smart Terminal
pl: Inteligentny terminal

en: Dual screens for smoother selling.
pl: Podwójne ekrany dla płynniejszej sprzedaży.

en: Our dual screens make checkout a breeze. Plus, our all-in-one terminal includes a built-in payment processor, scanner, printer, security and more.
pl: Podwójne dwa ekrany sprawiają, że realizacja transakcji jest dziecinnie prosta. Ponadto nasz terminal typu „wszystko w jednym” zawiera wbudowany procesor płatności, skaner, drukarkę, zabezpieczenia i nie tylko.

en: Free
pl: Bezpłatnie

en: 2-day shipping.
pl: Wysyłka w ciągu 2 dni

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Enable Selling in Person
pl: Włącz sprzedaż osobistą

en: Checkout title
pl: Tytuł w kasie

en: Payment method title that the customer will see during checkout.
pl: Nazwa metody płatności, którą klient zobaczy podczas realizacji zakupu.

en: Checkout description
pl: Opis w kasie

en: Payment method description that the customer will see during checkout.
pl: Opis metody płatności, który klient zobaczy podczas realizacji zakupu.

en: Order received instructions
pl: Instrukcje dotyczące otrzymanego zamówienia

en: Message that the customer will see on the order received page and in the processing order email after checkout.
pl: Wiadomość, którą klient zobaczy na stronie otrzymanego zamówienia i w wiadomości e-mail z przetworzonym zamówieniem po sfinalizowaniu transakcji.

en: Enable for Shipping Methods
pl: Włącz dla metod wysyłki

en: Select the shipping methods that will show this payment method for the customer during checkout.
pl: Wybierz metody wysyłki, które pokażą tę metodę płatności klientowi podczas realizacji transakcji.

en: Select Shipping Methods
pl: Wybierz metody wysyłki

en: At least one shipping method is required to enable Selling in Person.
pl: Aby włączyć sprzedaż osobistą, wymagana jest co najmniej jedna metoda wysyłki.

en: Pay for your order in-person at pickup or delivery.
pl: Zapłać za zamówienie osobiście przy odbiorze lub dostawie.

en: We accept major credit/debit cards and cash.
pl: Akceptujemy główne karty kredytowe/debetowe i gotówkę.

note: Translators: %1$s shipping method title, %2$s shipping method id.
en: %1$s (#%2$s)
pl: %1$s (nr %2$s)

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: Other locations
pl: Inne lokalizacje

en: Local Pickup Plus method
pl: Metoda odbioru lokalnego Plus

note: translators: Placeholders: %1$s - Shipping Method name (for example FedEx, UPS or Local Pickup, etc.)
en: Any "%1$s" method
pl: Dowolna metoda „%1$s”

en: Are you sure you want to move this product to trash?
pl: Czy na pewno chcesz przenieść ten produkt do kosza?

en: Are you sure you want to move this product to trash? Removing a synced product will also delete it from the In-Person catalog.
pl: Czy na pewno chcesz przenieść ten produkt do kosza? Usunięcie zsynchronizowanego produktu spowoduje również usunięcie go z katalogu sprzedaży osobistej.

en: Move to Trash
pl: Przenieś do kosza

en: This product is synced from the In-Person Catalog
pl: Ten produkt został zsynchronizowany z katalogu sprzedaży osobistej

en: This product is synced to the In-Person Catalog
pl: Ten produkt został zsynchronizowany do katalogu sprzedaży osobistej

en: One or more products in your catalog failed to sync. Please enable debug logging or reach out to %1$sour Care team%2$s for help.
pl: Synchronizacja co najmniej jednego produktu w katalogu nie powiodła się. Włącz rejestrowanie debugowania lub skontaktuj się z %1$snaszym zespołem pomocy%2$s, aby uzyskać pomoc.

en: %1$s has been removed. Products will no longer be synced to this catalog. To remove any products already synced you must delete them manually.
pl: %1$s usunięto. Produkty nie będą już synchronizowane z tym katalogiem. Aby usunąć już zsynchronizowane produkty, należy usunąć je ręcznie.

en: In-Person product sync to WooCommerce has been disabled. Products will no longer sync to WooCommerce. To remove any products already synced you must delete them manually.
pl: Synchronizacja produktów sprzedaży osobistej z WooCommerce została wyłączona. Produkty nie będą już synchronizowane z WooCommerce. Aby usunąć już zsynchronizowane produkty, należy usunąć je ręcznie.

en: %1$s has been removed from Selling In-Person. This catalog will no longer sync to WooCommerce
pl: %1$s usunięto ze sprzedaży osobistej. Ten katalog nie będzie już synchronizowany z WooCommerce

note: translators: We are prompting the user to sync their products with in-person product catalog(s) - refers to products sold in-person, e.g. via POS terminal
en: In-Person Catalog Sync
pl: Synchronizacja katalogów sprzedaży osobistej

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag, %2$s - </a> tag
en: Sync your WooCommerce products with In-Person catalog(s). %1$sLearn more%2$s
pl: Synchronizuj produkty WooCommerce z katalogami sprzedaży osobistej. %1$sDowiedz się więcej%2$s

note: translators: We are prompting the user to sync their products with in-person product catalog(s) - refers to products sold in-person, e.g. via POS terminal
en: Sync WooCommerce products to In-Person
pl: Synchronizuj produkty WooCommerce ze sprzedażą osobistą

note: translators: We are prompting the user to sync their products with in-person product catalog(s) - refers to products sold in-person, e.g. via POS terminal
en: Basic WooCommerce product data is pushed to the selected In-Person catalog(s) for simple products.
pl: Podstawowe dane produktów WooCommerce są przesyłane do wybranych katalogów sprzedaży osobistej dla prostych produktów.

note: translators: In-person catalog(s) refers to products sold in-person, e.g. via POS terminal
en: To sync to In-Person you must have at least one catalog selected.
pl: Aby synchronizować ze sprzedażą osobistą, należy wybrać co najmniej jeden katalog.

en: Sync In-Person products to WooCommerce
pl: Synchronizuj produkty sprzedaży osobistej z WooCommerce

note: translators: In-person catalog(s) refers to products sold in-person, e.g. via POS terminal
en: Product data is fetched from the selected In-Person catalog(s). Sync excludes products with custom prices or "any combination" modifiers.
pl: Dane produktu są pobierane z wybranych katalogów sprzedaży osobistej. Synchronizacja wyklucza produkty z cenami niestandardowymi lub modyfikatorami „dowolna kombinacja”.

en: To sync to WooCommerce you must have at least one catalog selected.
pl: Aby synchronizować z WooCommerce, należy wybrać co najmniej jeden katalog.

note: translators: Placeholder: %s - the gateway settings title, something like: "GoDaddy Payments - Apple Pay"
en: Cannot load the %s gateway to process payment.
pl: Nie można załadować bramki %s w celu przetworzenia płatności.

en: Cannot load the GoDaddy Payments gateway.
pl: Nie można załadować bramki GoDaddy Payments.

note: translators: Placeholder: %s - the gateway settings page title, normally: "GoDaddy Payments - Credit/Debit card"
en: These settings are managed from the %s page
pl: Tymi ustawieniami można zarządzać na stronie %s

[ctx: General settings]
en: General
pl: Ogólne

en: Disabled
pl: Wyłączona

en: The GoDaddy Payments service ID
pl: Identyfikator usługi GoDaddy Payments

en: The nonce for validating the redirect after onboarding
pl: Identyfikator jednorazowy do weryfikacji przekierowania po wdrożeniu

en: The GoDaddy Payments onboarding status
pl: Stan wdrażania GoDaddy Payments

en: Securely accept card payments and make checkout easier for customers with Apple Pay® on supported devices.
pl: Bezpiecznie akceptuj płatności kartą i ułatwiaj klientom realizację transakcji dzięki usłudze Apple Pay® na obsługiwanych urządzeniach.

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag, %2$s - </a> tag
en: Accept Apple Pay® on supported devices and make checkout faster for customers. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
pl: Akceptuj płatności Apple Pay® na obsługiwanych urządzeniach i przyspiesz realizację transakcji przez klientów. Otrzymuj szybko wypłaty dzięki wpłatom już następnego dnia roboczego. %1$sObowiązuje regulamin GoDaddy Payments%2$s.

en: Apple Pay Settings
pl: Ustawienia Apple Pay

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable to add the payment method to your checkout.
pl: Włącz, aby dodać metodę płatności do kasy.

en: Apple Pay shows to %1$sSafari users on supported devices%2$s.
pl: Usługa Apple Pay jest wyświetlana %1$sużytkownikom Safari na obsługiwanych urządzeniach%2$s.

note: translators: Text displayed next to a dropdown input field with a list of pages for the user to choose from
en: Pages to enable Apple Pay on
pl: Strony umożliwiające włączenie Apple Pay

en: Cart
pl: Koszyk

en: Checkout
pl: Do kasy

en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Button label
pl: Etykieta przycisku

en: Check button labels here
pl: Sprawdź tutaj etykiety przycisków

[ctx: Apple Pay]
en: Add Money with
pl: Dodaj pieniądze przez

[ctx: Apple Pay]
en: Book with
pl: Zarezerwuj z

[ctx: Apple Pay]
en: Buy with
pl: Kup z

[ctx: Apple Pay]
en: Check out with
pl: Sfinalizuj transakcję za pomocą

[ctx: Apple Pay]
en: Contribute with
pl: Wnieś wkład z

[ctx: Apple Pay]
en: Donate with
pl: Wpłać datek z

[ctx: Apple Pay]
en: Order with
pl: Zamów z

[ctx: Apple Pay]
en: Plain (logo only)
pl: Zwykłe (tylko logo)

[ctx: Apple Pay]
en: Reload with
pl: Doładuj ponownie przez

[ctx: Apple Pay]
en: Rent with
pl: Wynajmij z

[ctx: Apple Pay]
en: Set up
pl: Skonfiguruj

[ctx: Apple Pay]
en: Support with
pl: Uzyskaj wsparcie z

[ctx: Apple Pay]
en: Tip with
pl: Przekaż napiwek przez

[ctx: Apple Pay]
en: Top Up with
pl: Doładuj przez

en: Button style
pl: Styl przycisku

en: Check button style here
pl: Sprawdź tutaj styl przycisku

en: Black
pl: Czarny

en: White
pl: Biały

en: White with outline
pl: Biały z konturem

en: Button height
pl: Wysokość przycisku

en: Apple requests the button size match your cart/checkout button and be 30 to 64 pixels tall. The width is set automatically.
pl: Apple wymaga, aby rozmiar przycisku odpowiadał rozmiarowi przycisku koszyka/realizacji transakcji i miał wysokość od 30 do 64 pikseli. Szerokość jest ustawiana automatycznie.

en: Check button size here
pl: Sprawdź tutaj rozmiar przycisku

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag, %2$s - </a> tag
en: Accept Google Pay™ on supported devices and make checkout faster for customers. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
pl: Akceptuj płatności Google Pay™ na obsługiwanych urządzeniach i przyspiesz realizację transakcji przez klientów. Otrzymuj szybko wypłaty dzięki wpłatom już następnego dnia roboczego. %1$sObowiązuje regulamin GoDaddy Payments%2$s.

en: Google Pay Settings
pl: Ustawienia Google Pay

note: translators: Placeholders: %1$s - open <a> HTML link tag, %2$s - close </a> HTML link tag
en: Google Pay shows on %1$ssupported browsers%2$s.
pl: Usługa Google Pay jest wyświetlana w %1$sobsługiwanych przeglądarkach%2$s.

en: Pages to enable Google Pay on
pl: Strony umożliwiające włączenie Google Pay

[ctx: Google Pay]
en: Book with
pl: Zarezerwuj z

[ctx: Google Pay]
en: Buy with
pl: Kup z

[ctx: Google Pay]
en: Check out with
pl: Sfinalizuj transakcję za pomocą

[ctx: Google Pay]
en: Donate with
pl: Wpłać datek z

[ctx: Google Pay]
en: Order with
pl: Zamów z

[ctx: Google Pay]
en: Pay with
pl: Zapłać przy użyciu

[ctx: Google Pay]
en: Plain (logo only)
pl: Zwykłe (tylko logo)

en: Google requests the button size match your cart/checkout button and be 40 to 100 pixels tall.
pl: Google wymaga, aby rozmiar przycisku odpowiadał rozmiarowi przycisku koszyka/realizacji transakcji i miał wysokość od 40 do 100 pikseli.

en: Credit/Debit Card
pl: Karta kredytowa/debetowa

en: Securely accept credit/debit cards in your checkout.
pl: Bezpiecznie akceptuj karty kredytowe/debetowe w kasie.

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag, %2$s - </a> tag
en: Accept all major credit/debit cards in your checkout quickly and securely. Get paid fast with deposits as soon as the next business day. %1$sGoDaddy Payments Terms apply%2$s.
pl: Szybko i bezpiecznie akceptuj wszystkie główne karty kredytowe/debetowe w kasie. Otrzymuj szybko wypłaty dzięki wpłatom już następnego dnia roboczego. %1$sObowiązuje regulamin GoDaddy Payments%2$s.

en: Business Name:
pl: Nazwa firmy:

en: Email:
pl: Adres e-mail:

en: Switch account
pl: Przełącz konto

en: Account Details
pl: Dane konta

en: Manage your account settings in the %1$spayments dashboard%2$s
pl: Zarządzaj ustawieniami konta w %1$skokpicie Płatności%2$s

en: Manage your GoDaddy Payments account settings in the %1$sPayments Hub%2$s
pl: Zarządzaj ustawieniami konta GoDaddy Payments w %1$sPayments Hub%2$s

en: Checkout Settings
pl: Ustawienia finalizacji transakcji

en: Title in Checkout
pl: Tytuł w kasie

en: Description in Checkout
pl: Opis w kasie

en: Transaction Type
pl: Typ transakcji

en: Select how transactions should be processed. Charge submits all transactions for settlement, Authorization simply authorizes the order total for capture later.
pl: Wybierz sposób przetwarzania transakcji. Opcja Odbierz przesyła wszystkie transakcje do rozliczenia, Autoryzacja po prostu autoryzuje sumę zamówienia do późniejszego odebrania.

[ctx: noun, credit card transaction type]
en: Charge
pl: Pobierz

[ctx: credit card transaction type]
en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Charge Virtual-Only Orders
pl: Pobieraj za zamówienia tylko wirtualne

en: If the order contains exclusively virtual items, enable this to immediately charge, rather than authorize, the transaction.
pl: Jeśli zamówienie zawiera wyłącznie produkty wirtualne, włącz tę opcję, aby natychmiast pobierać środki za transakcję, a nie ją autoryzować.

en: Capture Paid Orders
pl: Odbieraj za zapłacone zamówienia

en: Automatically capture orders when they are changed to %s.
pl: Automatycznie odbieraj środki za zamówienia, kiedy zmienią %s.

en: a paid status
pl: stan na zapłacony

en: Accepted Card Logos
pl: Logo akceptowanych kart

en: These are the card logos that are displayed to customers as accepted during checkout.
pl: To są logo kart, które są wyświetlane klientom jako akceptowane podczas realizacji transakcji.

note: translators: Placeholders: %1$s - <strong> tag, %2$s - </strong> tag
en: This setting %1$sdoes not%2$s change which card types the gateway will accept.
pl: To ustawienie %1$snie zmienia%2$s typów kart akceptowanych przez bramkę.

en: Saved Cards
pl: Zapisane karty

en: Enable customers to securely save their payment cards to their account for future checkout.
pl: Zapewnij klientom możliwość bezpiecznego zapisywania swoich kart płatniczych na koncie w celu realizacji płatności w przyszłości.

en: Detailed Decline Messages
pl: Szczegółowe komunikaty o odrzuceniu

en: Enable detailed decline messages for customers during checkout rather than a generic decline message.
pl: Włącz szczegółowe komunikaty o odrzuceniu dla klientów podczas realizacji zakupu zamiast ogólnego komunikatu o odrzuceniu.

en: Debug Mode
pl: Tryb debugowania

en: Show Detailed Error Messages and API requests/responses on the checkout page and/or save them to the debug log
pl: Pokaż szczegółowe komunikaty o błędach i żądania/odpowiedzi API na stronie kasy i/lub zapisuj je w dzienniku debugowania

en: Off
pl: Wył.

en: Show on Checkout Page
pl: Pokaż na stronie kasy

en: Save to Log
pl: Zapisz w dzienniku

en: Both
pl: Obie opcje

en: Pay securely with your credit/debit card.
pl: Płać bezpiecznie kartą kredytową/debetową.

en: Pre-Order release payment failed: %s
pl: Zwolnienie płatności za zamówienie w przedsprzedaży nie powiodło się: %s

en: Currently unavailable
pl: Obecnie niedostępne

note: translators: Placeholders: %1$s & %3$s - <a> tag, %2$s & %4$s - </a> tag
en: Securely accept online payments via credit/debit card, wallets, bank redirects, and other methods enabled in your Stripe account. %1$sView Stripe pricing%2$s for your business' location and payment methods. %3$sStripe terms apply%4$s.
pl: Bezpiecznie przyjmuj płatności online za pomocą kart kredytowych/debetowych, portfeli, przekierowań bankowych i innych metod dostępnych na Twoim koncie Stripe. %1$sWyświetl cennik Stripe%2$s dla lokalizacji Twojej firmy i metod płatności. %3$sObowiązuje regulamin Stripe%4$s.

en: You are about to disconnect your Stripe account. Your store will not be able to process transactions using Stripe until you connect an account again.
pl: Zamierzasz rozłączyć konto Stripe. Twój sklep nie będzie mógł przetwarzać transakcji za pomocą usługi Stripe do momentu ponownego połączenia konta.

en: General
pl: Ogólne

en: Disconnect Stripe Account
pl: Rozłącz konto Stripe

en: Connecting to Stripe...
pl: Łączenie ze Stripe...

en: This operation can take up to a few seconds. Please reload this page to check the current status.
pl: Ta operacja może zająć kilka sekund. Przeładuj tę stronę, aby sprawdzić aktualny stan.

en: Connect Stripe Account
pl: Połącz konto Stripe

en: BECS direct debit
pl: Polecenie zapłaty BECS

en: Credit / Debit
pl: Karta kredytowa / debetowa

en: SEPA Debit
pl: Przelew SEPA

en: ACH Direct Debit
pl: Polecenie zapłaty ACH

en: Order Instructions:
pl: Instrukcje dotyczące zamówienia:

en: Local delivery
pl: Dostawa lokalna

en: Allow customers to select local delivery service. Taxes will be applied using customer's shipping address.
pl: Zapewnij klientom możliwość wyboru usługi dostawy lokalnej. Podatki zostaną naliczone na podstawie adresu wysyłki klienta.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
pl: Wprowadź koszt (bez podatku) lub sumę, np. <code>10,00 * [qty]</code>.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
pl: Użyj <code>[qty]</code> dla liczby artykułów, <br/><code>[cost]</code> dla łącznego kosztu artykułów i <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code>, aby określić opłaty procentowe.

en: Checkout Title
pl: Tytuł w kasie

en: This controls the title which the user sees during checkout.
pl: Określa tytuł, który użytkownik widzi podczas realizacji transakcji.

en: Tax status
pl: Status podatku

en: Taxable
pl: Podlega opodatkowaniu

[ctx: Tax status]
en: None
pl: Brak

en: Cost
pl: Koszt

en: Minimum order amount total when available
pl: Minimalna łączna kwota zamówienia, jeśli jest dostępna

en: The amount a customer’s order must be greater than or equal to in order to select the shipping method.
pl: Kwota zamówienia klienta musi być większa lub równa, aby można było wybrać metodę wysyłki.

en: Minimum order total when free
pl: Minimalna suma zamówienia, gdy metoda jest bezpłatna

en: The amount a customer’s order must be greater than or equal to for the shipping method to be free.
pl: Kwota zamówienia klienta musi być większa lub równa, aby metoda wysyłki była bezpłatna.

en: This description will be displayed underneath the Local Delivery shipping method name in the Cart and Checkout pages.
pl: Ten opis będzie wyświetlany pod nazwą metody dostawy lokalnej na stronach koszyka i kasy.

en: Delivery instructions
pl: Instrukcje dostawy

en: Message that the customer will see on the order received page and the processing order email after checkout.
pl: Wiadomość, którą klient zobaczy na stronie otrzymanego zamówienia i w wiadomości e-mail z przetworzonym zamówieniem po sfinalizowaniu transakcji.

en: Shipping method description that the customer will see during checkout.
pl: Opis metody wysyłki, który klient zobaczy podczas realizacji zakupu.

en: Pickup instructions
pl: Instrukcje odbioru

en: Message that the customer will see on the order received page as well as in the processing order and ready for pickup emails.
pl: Wiadomość, którą klient zobaczy na stronie otrzymanego zamówienia, a także w wiadomościach e-mail dotyczących przetwarzania zamówienia i gotowości do odbioru.

en: Pickup Instructions
pl: Instrukcje odbioru

en: Carrier
pl: Przewoźnik

en: Tracking number
pl: Numer śledzenia

en: Items
pl: Elementy

en: Warning! Plain Permalinks Detected
pl: Ostrzeżenie! Wykryto zwykłe bezpośrednie odnośniki

en: You attempted to install a blocked plugin.
pl: Podjęto próbę zainstalowania zablokowanej wtyczki.

en: One or more blocked plugins have been removed.
pl: Usunięto jedną lub więcej zablokowanych wtyczek.

note: translators: Placeholders: %1$s - Opening <a> tag, %2$s - Closing </a> tag
en: GoDaddy disallows a small list of plugins that can cause performance and other issues on your store. If you attempt to install them, we'll remove them for you. You can check out %1$sthe entire plugin blocklist here%2$s.
pl: GoDaddy nie dopuszcza niewielkiej listy wtyczek, które mogą powodować problemy z wydajnością i inne problemy w sklepie. Jeśli spróbujesz je zainstalować, usuniemy je za Ciebie. %1$sCałą listę zablokowanych wtyczek można sprawdzić tutaj%2$s.

en: Shipments
pl: Wysyłki

note: translators: Placeholder: %s - tracking URL
en: Tracking URL: %s
pl: Adres URL śledzenia: %s

en: Your order is ready for pickup.
pl: Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru.
